Duke mbledhur te dhenat e Bizneseve.

Ne mars jemi 100% Online

Nese ke nje biznes mund ta regjistrosh ne sherbime online ne menyre qe neser nje kllient i mundshem te ju gjeje.

Priam Travel Closed nowOpens at 08:30 today

Priam Travel

0.0

Priam travel me vendndodhje ne durres ju mundeson Bileta avioni dhe trageti me cmime konkurruese ,

Location: SH4, Durrës, AlbaniaWebsite: https://www.facebook.com/PriamRentalux/Phone: 00355692051800

Pizzeri Bursa

0.0

pizzeri bursa ofron Sherbim taxi 0698966606

Location: Rruga Hysen Kertusha, Durrës, AlbaniaPhone: 0698966606

Pogradeci

0.0

Ju hyni në Pogradec nëpërmjet autostradës kombëtare ku rruga nga Maqedonia kalon nga Qafë Thana. Ky

Location: Fan S. Noli, Pogradec, Albania

Butrinti

0.0

Gjendja aktuale arkeologjike e Butrintit tregon gjurmët e të gjitha periudhave kohore që ka kaluar

Galeria club Tirane Closed nowOpens at 07:30 today

Galeria club Tirane

0.0

ju ftoj te gjithve te vizotoni galeria club bar&lounge... nese diten e nisni ketu do tju duket

Location: Rruga e Barrikadave 115, Tirana, AlbaniaWebsite: https://www.facebook.com/Galeria-club-Tirane-316539558374149/
Pasticeri Dajana – Tirane Closed nowOpens at 08:00 today

Pasticeri Dajana - Tirane

0.0

Nje game te gjere produktesh cilesore, me cmime shume te arsyeshme.Vendi i duhur per embelsirat qe

Location: Rruga Him Kolli, Tirana, AlbaniaWebsite: https://www.facebook.com/dajanapasticeri/Phone: 069 544 5937
Biolaser Tiranë Closed nowOpens at 09:00 today

Biolaser Tiranë

0.0

Biolaser Tiranë është qendër estetike që punon me aparaturat me të reja, jemi të specializuar në

Location: BIOLASER TIRANE, Rruga Mustafa Matohiti, Tirana, AlbaniaWebsite: https://www.facebook.com/RrugaMustafaMatohiti/Phone: 067 200 7277

Hotel 1Maji Pogradec

0.0

Hotel i bukur prane Liqenit te Pogradecit ne Shqiperi Hotel jonë 1 Maji ofron pushimet e përsosura

Location: Shetitorja 1 Maji, Pogradec, AlbaniaWebsite: http://www.hotel1maji.com/new/Phone: +355 674046000
A V O N Closed nowOpens at 08:30 today

A V O N

0.0

A V O N Kjo është kompania e cila ofron maskarë për qerpikë dhe ushqim në tryezë. Që lufton

Location: Bulevardi Fan Noli, Korçë, AlbaniaWebsite: http://www.al.avon.com/PRSuite/home_page.pagePhone: 067 546 8389